Záříme v Září

19.09.2015 16:40

V devátý měsíc tohoto roku jsme se rozhodli pro celou řadu změn na našem webu.

Chceme přinášet pro návštěvníky stále lepší možnosti webu. Chceme, abyste se k nám vraceli s dobrým pocitem a také, aby náš web byl dobrým lákadlem pro nové návštěvníky.

Teď už něco málo ke změnám. 

Postupně měníme zobrazování videí, přidáváme hodnocení k filmům a lépe je řadíme. Dále nově přidáváme plno zajímavých výukových videí ze stránek ekospace.cz, se kterými spolupracujeme. Pozměnili jsme také menu PRO-Vás, nově najdete mapku počasí na hlavní stránce a né již v tomto menu, navíc jsme přidali online sportovní výsledky pro mužskou část návštěvníků. Připravujeme i něco více pro mladé slečny a ženy, ale o tom více až v následujících týdnech. Také jsme přestěhovali sekci PRO-Dárky, nově jí najdete v menu PRO-Vás v odkaze Tipy na dárky. Největší změnou je nové menu PRO-Soutěže, kde chceme každý měsíc vydávat jednu soutěž o skvělé ceny. Nově také spolupracujeme s iFortuna.cz, kde po registraci získáte ihned 100 kč bonus, můžete se registrovat ZDARMA přes banner.

Postupem času chceme všechny videa seřadit přehledněji do článků jako je tomu již nyní u Zábavy všeho druhu. Náš tým je malý a tudíž to ještě nějakou chvíli potrvá, ale výsledek bude stát za to. Jdeme neustále vpřed a vylepšujeme web. Hlavní cíl je jak jsme již psali na našem facebooku, zlepšovat a pomoci studentům k jejich studiu, ale i ostatním lidem předávat kvalitní zábavu, informace a mnoho dalšího.

 

S pozdravem za tým PRO-Studium.cz

Josef Pajer, DiS.

Zpět

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

© 2018 Všechna práva vyhrazena. Zákaz kopírování a šíření bez povolení.

Vytvořeno službou Webnode