Za nákup peníze zpět, nová doba online nákupů

12.12.2015 18:31

Nový marketingový nástroj na podporu prodeje již pár let běží v zahraničí a k tuzemským e-shopům se stále více dostává.

Princip je jednoduchý: Zákazník navštíví některý webový portál, který má ve své databázi spoustu elektronických obchodů, které podporují tento nový typ reklamy. Na webu se nejprve zaregistrujete, což je zdarma a tím získáte i menší finanční bonus. Poté si už jen vyberete obchod, který Vás zajímá, a přes odkaz přejdete na jeho stránky. Nyní už si jen vyberete zboží a objednáte, Váš cash back se Vám na webu po schválení přičte a po dosažení určité částky Vám webový portál peníze odešle na Váš účet.

Zdá se to být jednoduché a také je. Při pravidelném nakupování přes tyto obchody se dá získat pěkných pár peněz. A proč to obchody dělají ? Zkrátka proto, že místo vyhazovaní nehorázných částek za reklamy v TV, rádiu, na internetu nebo jinde zkrátka raději rozdají peníze zpátky mezi své zákazníky a předpokládají tím, že se o jejich obchodech zmíní dalším příbuzným a tím získávají další odezvu. Jak se říká, nejlepší reklama je doporučení od známých, přibuzných nebo kamarádů.

Pokud chcete získávat za své online nákupy peníze zpět, navštivte www.vratnepenize.cz a po registraci přes tento odkaz už jen vybírejte ten správný obchod pro nákup.

Nechceme na našich stránkách inzerovat na nějaké podvody nebo na podvodné weby. Tuto stránku můžeme doporučit a myslíme si, že zde se opravdu dá ušetřit pár stovek a nic nás to nestojí. Za tímto projektem stojí společnost Mafra, a.s.

Pokud stále nevěříte podívejte se na výpis vrácených peněz za nákupy, které jsme již získali. Napište nám, Váš názor nás zajímá.

Zpět

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

© 2018 Všechna práva vyhrazena. Zákaz kopírování a šíření bez povolení.

Vytvořeno službou Webnode