Youtubeři? Zábava nebo trapná komedie?

08.03.2015 03:34

Pokud se trochu pohybujete v online světě, tak jste jistě mohli zaslechnout něco o tzv. "youtuberech". V krátkosti jen představím kdo tito lidé jsou. Youtuber, je člověk, který nahrává nějaké svoje videa na youtube, většinou pravidelně a buduje si svojí fanouškovskou základnu. Z velkého množství shlédnutí videí získává tento člověk také peníze.

Rád bych se trochu zaměřil na tvorbu těchto "umělců". Jde skutečně o kvalitní multimediální zábavu nebo pouze o trapnou frašku? Ve většině případů jde právě o frašku, která nemá s legrací a zábavou nic společné, ba dokonce hraničí s absolutní stupiditou. Ano, volím možná poněkud silná slova, ale ruku na srdce, neříkáte nebo neříkali jste si někdy to samé?

Některé videa a obsahy, této moderní zábavy, mě naprosto dostávají, je až neuvěřitelné co někteří převážně mladší lidé dokážou vytvořit za videa, o to smutnější, že mají většinou i silnou základnu fanoušků převážně jejich věku. Tato zábava je převážně pro dospívající část veřejnosti a od toho se také vyvíjí tvorba videí. Samozřejmě jsou tu i starší, ale i oni se musí přizpůsobit mladší generaci a vytvářet podobné velmi špatné videa, i když by zcela určitě měli rozhodně na víc. 

Zkrátka youtube, je jeden velký svět s nepsanými pravidly a velkým množstvím lidí z celého světa. Hlavně se nenechte zblbnout nějakýma šaškama ve videích a buďte neustále svý a rozhodujte se podle sebe. Nejlepší co můžete udělat je vypnout youtube, vypnout počítač a vyrazit mezi lidi ven, již je jaro a začíná hezké počasí a počasí se může změnit, ale přihlouplé videa na youtube zůstanou furt stejné.

Napište nám Váš názor, budeme rádi.

Napsal: Josef Pajer

Zpět

Diskusní téma: Youtubeři? Zábava nebo trapná komedie?

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

© 2018 Všechna práva vyhrazena. Zákaz kopírování a šíření bez povolení.

Vytvořeno službou Webnode