Ve zdravém těle, zdravý duch! Rozhovor s výživovou poradkyní.

18.02.2015 17:00

Kdo z Vás je skutečně spokojený se svojí postavou? Se svým stylem života? S kily navíc? Nebo máte dokonce nějaké zdravotní problémy? Je na čase něco změnit!

 

Začít žít zdravěji je přitom naprosto jednoduché. Pokud máte dobré vedení a někoho kdo Vám nedovolí to vzdát, cesta k úspěchu je většinou mnohem jednodušší. Nejen, že se budete cítit lépe, ale můžete tak velmi výrazně předejít pozdějším zdravotním komplikacím.

V dnešní době je plno civilizačních chorob spojených s nezdravým životním stylem, tyto choroby velmi snižují dlouhověkost člověka.

 

Oslovili Vás naše slova a chcete něco změnit? V následujících rádcích Vám přinášíme rozhovor s výživovou poradkyní slečnou Ivetou Rajdlovou.

 

 

Jste výživová poradkyně, jak jste se dostala k této práci?

Vždy jsem si přála vykonávat tuto profesi, abych mohla lidem pomáhat v této oblasti. Sama se už 4 roky aktivně věnuji fitness a zdravé stravě. Ale k této práci jsem se teď dostala spíše šťastnou náhodou.

 

Pro koho jsou Vaše služby primárně určeny?

Tak dá se říct, že pro všechny, kteří mají zájem něco změnit. Ať už je to svá postava nebo celkově zdravější životní styl.

 

Jedná se o komplexní poradenství? (výživa+cvičení)

Rozhodně. Poradci obecně by se měli zajímat o celkový prospěch svým klientů a navíc výživa a cvičení jdou spolu ruku v ruce. K úspěchu je potřeba obojí.

 

Jak Vás osobně ovlivnil zdravý životní styl?

Jsem moc ráda, že jsem se naučila žít zdravě, už jen proto, že bychom si měli vážit svého zdraví a udělat pro něj maximum. Přeci jen fyzická aktivita a zdravé jídlo jsou pro nás všechny mnohem prospěšnější než dnešní jídlo z fastfoodů nebo dost času stráveného u počítače.

 

Mohou Vás lidé někde kontaktovat a domluvit se s Vámi na konzultaci?

Rozhodně je možnost mě kdykoliv kontaktovat. Pokud je někdo nespokojený se svou postavou, chce něco změnit nebo prostě jen s něčím ohledně cvičení a stravy poradit stačí mě kontaktovat.
Mobil: 728 040 710, e-mail: iveko222@seznam.cz
Budu se těšit na vaše dotazy či další spolupráci.

 

Co byste lidem poradila do nového začátku zdravého životního stylu?

Ráda bych řekla, že nic není hned. Pro celkovou změnu je třeba hlavně trpělivost a vytrvalost. Ale pokud se už někdo rozhodnete něco skutečně změnit a jste ochotný tomu přizpůsobit dosavadní životní styl a "obětovat část pohodlí," jsem si jistá, že budete úspěšní.

 

Děkuji za rozhovor, ať se Vám daří.

Děkuji Vám, všem přeji mnoho úspěchu

 

 

Napsal: Josef Pajer

 

Zpět

Diskusní téma: Ve zdravém těle, zdravý duch!

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

© 2018 Všechna práva vyhrazena. Zákaz kopírování a šíření bez povolení.

Vytvořeno službou Webnode