Jak ušetřit na vánoce?

08.11.2018 12:54

Téměř každý se těší na vánoc, setká se se svými blízkými, nacpe se cukrovím a užívá si pohody u rodinného krbu. Před vánoci je ovšem velký shon po výhodných akcích a nabídkách a prodejci se předhnánějí v různých slevách, jsou ovšem opravdu tak výhodné jak se tváří?

Některé cenové nabídky slibují až 80% slevy, další zase nabízí akce typu 2+1 zdarma a nebo dárek k objednávce. Triků obchodníků je opravdu velké množstí a tzv. black friday, už není jenom jeden den v roce, ale často platí třeba týden nebo měsíc. Je to zkrátka reklamní trhák a lidé slyší na slevy a výhodné akce.

Při výběru zboží musí být člověk obezřetný a na internetu to platí dvojnásob. Letos, stejně jako každý rok, vyplouvají na povrch nejrůznější podvodníčci a pochybné inzertní skupiny na sociálních sítích. Právě sociální sítě jsou často využívány k podvodům při prodeji zboží. Velmi snadno se pak může stát, že přijdete o své peníze.

Na internetu existují nerůzněšjí srovnávače zboží a obchodů, některé vám za nákup přes ně dávají část ceny zboží zpět. Je to pro ně forma marketingu a reklamy a zákazník pak ještě ušetří. Odkaz na jeden takový portál vám dám zde.

Jak jste na tom vy s vánočními dárky? Máte už nakoupeno nebo to bude na poslední chvíli? Napište nám!

Zpět

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

© 2018 Všechna práva vyhrazena. Zákaz kopírování a šíření bez povolení.

Vytvořeno službou Webnode