Upřímnou soustrast světe...

18.11.2015 15:11

V nedávné době nás média informavali o teroristickém útoku ve Francii. Rád bych za celý tým PRO-Studium.cz prostřednictvím tohoto krátkého článku vyjádřil rodinám obětí slova útěchy ze ztráty svých blízkých.

 
Nechci zde psát jen o Francii, nýbrž bych rád řekl pár slov všem obětem teroristických útoků na celém širém světě.
 
Žal, který cítíte musí být velmi bolestivý a nedokážu, ani nechci si ho představit. Vaše srdce jsou plná smutku a zloby, který začne pronikat nejen do Vašich srdcí, ale i do Vaší hlavy. Čas vše zahojí, ale kousek prázdnoty v srdci zanechá, i tak žijete dál a máte proč žít a každým Vaším dalším činem můžete dělat svět lepším místem, nesmíte se tím nechat zlomit, nikdy!!!
 
Islámský stát je čím dál více nebezpečný, vedou válku, kde se nebojí přinášet oběti, bojují za něco čemu bezmezně věří a jsou za to ochotni položit i život. Takový nepřítel je velmi opravdu velmi nebezpečný. Ovšem i na tuto jejich "svatou" válku potřebují finanční zdroje, kterých mají neustále dost, což je problém, problém, který by měli nejmocnější státy světa řešit. Tedy pokud některý z těchto států IS nefinancuje, kde je pravda se bohužel nejspíš nikdy nedozvíme. Jasné je však jedno, celá Evropa je už dávno ve válce a je jen na nás kdy si to uvědomíme a začneme brát situaci opravdu vážně.
 

Zpět

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

© 2018 Všechna práva vyhrazena. Zákaz kopírování a šíření bez povolení.

Vytvořeno službou Webnode