Rock´n´roll s maňásky: SNAP CALL mají nový klip a EP

10.12.2018 19:24

Videoklip Shake Shake z nového EP Let That Roll! představili Snap Call na dvou speciálních koncertech v Turnově a Praze.

Děj je zasazen do obýváku znuděného mladého páru, který tráví večery v křesle před televizí. S pizzou v jedné ruce a ovladačem v druhé začíná kolotoč bezmyšlenkovitého přepínání z kanálu na kanál. Z šedého stereotypu dvojici vytrhne až čtveřice maňásků s malými kytárkami a bicími, která se jim dotěrně vetře do všech programů.

Měli jsme hlavní cíl vytvořit nápaditý klip s minimem finančních prostředků,“ říká basák kapely, Vojta Kořínek. „Od prvotní představy jednozáběrového klipu jsme se ale v průběhu dvou měsíců dostali až k výrobě maňásků, jejichž předlohou jsme my sami, k jejich natáčení na green screenu, znuděnému redneckovi u televize, interiéru s krbem a televizí, kapelou a světly,“ dodává Vojta. „Výrobou našich mini kopií jsme na čtrnáct dní zaměstnali tři lidi. Bylo neuvěřitelné pozorovat ten vývoj, jak se z hroudy moduritu, pár metrů látky a klubka plastu postupně stávaly naše podobizny,“ popisuje Vojta s nadšením. „A aby těch zvratů nebylo málo, dohodli jsme se na spolupráci se skvělým kameramanem a střihačem Martinem Bartošem, který pracoval na klipech pro Paulieho Garanda nebo Hugo Toxxxe, a celému nápadu nakonec dodal profesionální podobu.“

Skladbu Shake Shake najdete na novém EP Let That Roll! spolu s dalšími dvěma songy Rusty Veins a HU-HA!. Nahrávka vznikla během jara a léta 2018 ve spolupráci s Ecsonem Waldesem ze studia Biotech.

  

Videoklip Shake Shake je ke zhlédnutí zde https://youtu.be/G1MswU08R-U

EP Let That Roll! ke stažení ZDE

Fotky z natáčení klipu ZDE

Vojta Kořínek
+420 603 398 898
snapcallband@gmail.com
www.snapcall.cz

Zpět

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

© 2018 Všechna práva vyhrazena. Zákaz kopírování a šíření bez povolení.

Vytvořeno službou Webnode