Nelegální imigranti? Velký problém pro všechny!

20.06.2015 12:37

V posledních dnech se ve větší míře rozrůstá problém imigrantů. Máme se čeho bát? Co nám tento příliv lidí do Evropy přinese? To jsou otázky, na které Vám nemohu odpovědět, můžu ale říci svůj názor na tuto problematiku.

 

Imigrantů je příliš a Evropa takový počet nových lidí nemůžu jen tak přijmout, zkrátka na to nejsme připraveni. Nemáme potřebnou sociální podporu pro spoustu českých občanů, natož pro přistěhovalce. Myslím si, že Česká Republika by měla velmi výrazně omezit své hranice a důkladně kontrolovat, koho do naší země pouštíme. Nejsem rasista, ale tyto lidé se u nás jen těžko začlení do místní kultury, někteří ano, ale většina zcela určitě ne. Začnou přibývat menšiny a ghetta, a tím se i zvýší kriminalita společně s cizí a rozporuplnou kulturou přistěhovalců, nastává velký problém.

 

Tento problém je potřeba efektivně vyřešit, ale nerad bych v české zemi na každém rohu potkával na ulici posedající uprchlíky, kteří nemají práci a tudíž ani jak žít a logicky se pak uchýlí ke kriminální činnosti.

 

Doufám jen, že vlády evropských zemí, začnou urychleně řešit tuto situaci.

 

Napište nám Váš názor! Budeme rádi za reakce, díky.

 

 

Zpět

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

© 2018 Všechna práva vyhrazena. Zákaz kopírování a šíření bez povolení.

Vytvořeno službou Webnode