Něco o nás. Co vlastně děláme!

29.01.2015 01:08

Náš webový portál www.pro-studium.cz je převážně zaměřený na publikaci zajímavých článků a informací, nicméně náš okruh aktivit není zrovna malý, ba naopak.

 

Dokumenty

 

Kromě kvalitních článků můžeme nabídnout na webu také velice zajímavé dokumenty, z kterých mohou studenti čerpat tolik potřebné informace pro jejich další působení ve studijních institutech nebo slouží jako způsob dalšího osobního rozvoje pro již pracující občany.

 

Zábava

 

V této části webu se trochu více zaměřujeme na multimédia. Hledáme pro Vás novinky, nabízíme online filmy, sestavujeme vlastní hudební hitparádu, kde můžete hlasovat a nejen to. Na své si zde přijdou i „pařani“ především prohlížečových her, kde Vám nabídneme pár nejlepších titulů. V neposlední řadě můžeme nabídnout i menší formu online přivýdělku.

 

Projekty

 

V současnosti podporujeme dva projekty a to HDT(Happy Darts Tour) a DARTS Zpravodaj. Již nyní plánujeme podporu dalších projektů, především ve sportovních odvětvích a také z oblasti školství, školních projektů, či charitativních akcí nebo soutěží.

 

Inzerce

 

Abychom Vás v našich kvalitních článcích neotravovali s přílišnou inzercí, rozhodli jsme se do tohoto menu vkládat komerční články a odkazy od našich partnerů. Oddělíme tak informativní obsah od toho komerčního, což si myslíme, že je určitě dobrá volba.

 

Odkazy

 

Pokud jste web, e-shop, či jiný internetový projekt, tak menu odkazy je právě pro Vás. Zde bude reklama na spřátelené weby a další druhy a formy zpětných odkazů.

 

Partneři a sponzoři

 

Všem, kteří nás podporují a nebo my podporujeme je, máme určen tento poslední díl v menu. Všem našim partnerům děkujeme, že se s námi podílí jakýmkoliv způsobem na rozvoji našeho webu.

 

 

V následujících řádcích jsme již s dostatečnou jistotou vysvětlili fungování našeho webu a nyní již jen doufáme, že na našich stránkách budete spokojeni a budete nás pokud možno pravidelně navštěvovat, číst a nebo i podporovat v podobě lajků na sociálních sítích, sdílení apod...

 

Všem za podporu děkujeme.

 

Tým PRO-Studium.cz

 

 

Zpět

Diskusní téma: Něco o nás. Co vlastně děláme!

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

© 2018 Všechna práva vyhrazena. Zákaz kopírování a šíření bez povolení.

Vytvořeno službou Webnode