Můj sen pro Vás

25.09.2015 15:43

Před pár lety sem dostal takový nápad, říkal sem si, že bych rád vytvořil něco co pomůže studentům a zároveň jim dá možnost odreagování a zábavy. Napadlo mě vytvořit projekt pro lidi a dát jim možnost seberozvoje, informací, motivace a smíchu v jednom.

Tehdy mi do hlavy vyskočila myšlenka PRO-Studium.cz. Několik let sem jen tak tápal v mlze a nevěděl si rady jak začít, jak zrealizovat tento projekt, ale přibližně před rokem sem si řekl dost! Překročil sem svůj strach z neznáma a založil tento web.

Na začátku je vše těžké, kamarádi mi říkali, že to nedokážu, že takových webů existuje spousty, a že je to k ničemu, rodina mi nevěřila, klepali si na hlavu, ale já věřil jen sám sobě a svým schopnostem a s pomocí mojí skvělé party pomocnic, kterým tímto moc děkuji sem dovedl web až do současné podoby.

Nyní máme za rok provozu přes 140 tisíc návštěvníků, v průměru skoro 400 denně, desítky videí, zábavy, článků a mnoho dalšího, což je ta nejlepší odpověď pro všechny co mi říkali, že to nedokážu a to je teprve začátek, to Vám můžu slíbit.

Úspěchu lze dosáhnout mnoha směry, každý si musí vybrat ten svůj a pro mě je to tento projekt, musím všem návštěvníkům poděkovat za přízeň a budu rád, když nás budete sledovat i nadále.

Přeji hezký den a věřte si a jděte za svými sny!

Josef Pajer

majitel PRO-Studium.cz

 
 

Zpět

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

© 2018 Všechna práva vyhrazena. Zákaz kopírování a šíření bez povolení.

Vytvořeno službou Webnode