MS SPECIÁL: Bob a Bobek na bruslích a nezdolnost českého týmu

01.05.2015 23:53

Říká se první máj lásky čas. Letos polibky pod rozkvetlou třešní vystřídalo spíše hokejové MS 2015 z Prahy a Ostravy.

Hokejové MS vstoupilo do svého prvního utkání domácího týmu velkolepě. Na úvod jsme mohli vidět zahajovací show v podání maskotů šampionátu Boba a Bobka, kteří roztleskali zdejší publikum. Úvod hodný olympiády sledovalo v pražské O2 aréně vyprodané publikum. 

Hokejové šílenství v posledních dnech zcela ovládá naší republiku. Fandí se všude, s přáteli doma, v barech, hospodách, u velkoplošných projekcí nebo i v práci. Zkrátka mistrovství světa je jen jedno a letos se koná právě u nás. Spousta lidí věří v úspěchy našeho týmu. Fanoušci ženou hráče dopředu, což bylo vidět i v prvním našem duelu se švédy.

Vzhledem k tomu, že jsme prohrávali v jednu chvíli už o dva góly, nezabalili jsme to. Diváci hnali hráče a oni tuto výzvu přijali se vší vervou a dokonce jsme chvíli před koncem zápasu i vedli. Soupeř dokázal ještě odpovědět a po bezbrankovém prodloužení jsme se dostali až na nájezdy, kde byli nakonec švédové o něco štastnější a zvítězili 6:5.

Nicméně musím přiznat, že odhodlání a nasazení našeho týmu za nepříznivého stavu mě vede k myšlence, že tento tým má skutečně silný potenciál a nezvdává se a to jsou vlastnosti hrdinů, kteří pokud nepoleví, tak by mohli dosánout na cenné umístění. 

Jen tak dál!!

Napsal: Josef Pajer, DiS.

Zpět

Online hokejová hra na našem webu :)

!!!Spustit zde!!!

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

© 2018 Všechna práva vyhrazena. Zákaz kopírování a šíření bez povolení.

Vytvořeno službou Webnode