Kdo je krásná youtuberka Ewitch?

06.07.2018 20:45

Krásná slečna s milým úsměvem a hvězda české youtube scény, vítám mezi sebou Evu alias youtuberku Ewitch, Ahoj.

 

Ahoj:)

 

Proč youtube? Proč natáčení? Kde byl ten prvotní impulz k tomu postavit se před kameru a natáčet?

 

Prvotní impulz už možná někdy v dětství, ale to šlo spíše o kraviny s kamarádkou. Ale vážné rozhodnutí natáčet na YouTube přišlo teprve před rokem. Sledovala jsem pár českých youtuberů, líbilo se mi, že se živí tím, co je baví. Což je - ruku na srdce - sen mnoha z nás, ale málokdo si zatím jde nebo to dokáže. Mě už jako dítě bavilo blbnout před foťákem ( můj otec měl focení jako vášnivý koníček), v pubertě to byla kamera. Přibližně půl roku jsem se rozhodovala, zda začít též natáčet na YouTube či ne. Bála jsem se okolností - co na to lidi, moji přátelé, má rodina ... Ale ta představa dělat to,co mě vážně naplňuje, mě lákala natolik, že nakonec jsem se na všechny předsudky vykašlala a šla si za svým. Uvědomila jsem si, že kdo mě má vážně rád, mě bude mít rád, i když budu mít koníček, který né každý chápe. A začala jsem natáčet. Proč YouTube? Asi protože je to nejznámější způsob, kterým si lze prostřednictvím videí vydělat nějaké ty peníze. 

 

Jak bys popsala styl svých videí? Za poslední týden máš přes 500 tisíc zhlédnutí to je obrovské číslo, navíc počet odběratelů ti neustále roste, jak to všechno vnímáš?

 

Styl mých videí je takový různorodý . Je to kvůli tomu, že z počátku jsem nevěděla, jak lidi zaujmout, tak jsem natáčela vše možné. V posledních dnech ale natáčím hlavně strašidelná videa, protože to mé diváky zřejmě zajímá nejvíc. No, když se rozjela sledovanost u mého prvního videa, kde jsem volala na "prokletá" čísla, tak jsem to popravdě vůbec nechápala. Udělala jsem na to téma tedy i druhé video a bum, najednou jsem byla v 1.trendech, během pár hodin jsem měla přes 200 000 shlédnutí a to číslo stále rostlo. A s ním i číslo mých odběratelů, které skákalo denně o několik tisíc nahoru. Byla jsem samozřejmě štěstím bez sebe a šla mi z toho hlava kolem. Na instagram i na facebook mi začalo chodit denně desítky zpráv od fanoušků a upřímně jsem ty rychlé změny nestíhala moc vstřebávat, spíš jsem vůbec nechápala, co se děje. Teď už takové to prvotní nadšení a dejme tomu poblouznění nebo jak to mám nazvat už odeznělo. Jak to vnímám? Asi jsem měla prostě jen štěstí. Když jsem nedávno čekala na autobus a přišlo si za mnou několik dětí pro fotku a podpis, chtělo se mi smát a cítila jsem se možná ještě víc v rozpacích než ty děti. Někdo by řekl, že jsem známá, jenže mě to tak nepřijde. Kromě těch čísel na mém YouTube kanále se v mém životě nic nezměnilo, pořád stejná práce, stejné bydlení, stejný přítel, svět na YouTube mi pořád přišel a asi i přijde jako takový ten ,,svět za oponou". Ale když se vás ten ,,svět za oponou" dotkne ve vašem životě osobně, je to hodně zvláštní pocit, minimálně poprvé. 

 

Máš nějaký vzor z české nebo i zahraniční scény?

 

Žádný konkrétní vzor nemám.

 

Co rodina a přátelé? Podporují tě v natáčení videí? A máš nějaké speciální plány na youtube do budoucna?

 

Z rodiny jsem se o tom zatím bavila jen s mou o 10 let starší sestrou a s maminou. Sestra mě v tom dalo by se říct podporuje a mamina má o mě spíše strach. Co se týče přátel, tak většina jich to bere v pohodě, i když občas se nějaký ten rýpálek samozřejmě najde, ale naštěstí je to málokdy a málokdo. Nad nějakými speciálními plány jsem zatím nepřemýšlela, ale určitě se nechci zaseknout na jednom místě a do budoucna nějaké ty pokroky určitě budu chtít dělat. V tuto chvíli ale ještě nedokáži říct jaké. Bude záležet asi hodně i na okolnostech a situaci v jaké v budoucnu budu.

 

Chtěla bys něco vzkázat svým fanouškům ?

 

Určitě. Chtěla bych jim vzkázat, že jim strašně moc děkuji za veškerou jejich podporu, za všechny ty krásné zprávy, co mi denně píší, za to, že tu pro mě jsou. Jsou pro mě důležitější, než si vůbec myslí.

 

Eva alias Ewitch hostem na pro-studium.cz. Děkuji za rozhovor a přeji mnoho štěstí do další tvorby.

 

Děkuji. Měj se hezky, ahoj

 

 

 

Ewitch můžete sledovat na jejím youtube kanále nebo na Facebooku.

 

Co říkáte na tvorbu této mladé youtuberky? Chtěli byste jí něco vzkázat? Neváhejte a napište do komentářů!

Zpět

Dej odběr!!

Přihlaste se k odběru novinek:

© 2018 Všechna práva vyhrazena. Zákaz kopírování a šíření bez povolení.

Vytvořeno službou Webnode