Český Slavík opět nezklamal

29.11.2015 19:51

Tato "hudební" soutěž mi přijde každým rokem více a více fraškou. Omlouvám se za silná slova, ale opravdu nechápu lidi co si ještě dnes myslí, že posláním předražené smsky některému předem určenému autorovi nebo skupině něco změní, že pomohou svému "vnucenému" oblíbenci svým hlasem k lepšímu umístění. Nevěřím, že tomu tak je a Vy byste také neměli.

 
Organizátoři soutěže již v minulosti ukázali, že si s pravidly příliš hlavu nelámou. Poukažme třeba na nesmyslné vyřazení Řezníka ze soutěže před dvěma lety, díky kterému se někteří další interpreti od této společenské akce distancovali. Opět zde platí to staré známe, kdo platí má pravdu a společnost, která financuje tuto akci má prý také pravdu a může si pravidla upravit což je naprosto nemyslitelné a všem těm lidem, kteří poslali smsku by organizátoři měli vrátit jejich peníze. 
 
Vraťme se ale do letošního ročníku. Nechápu kde se mezi nejlepšími třemi zpěváky vzal frontmen skupiny Ortel a už vůbec nechápu druhé místo mezi skupinami právě pro skupinu Ortel. Ovšem pokud jsou tyto výsledky skutečně hlasem lidu, tak budiž a musíme této skupině jen pogratulovat k úspěchu, nicméně nemyslím si, že tomu tak je. Tato skupina obrovsky zaostává na youtube v počtu shlédnutí před dalšími českými skupinami, nemají takovou fanouškovskou základnu jako spoustu jiných a přesto se dostali na druhé místo. Pokusím se najít přesné výsledky i s hlasy, docela by mě to zajímalo. 
 
Vítězství mezi zpěváky pro pana Gotta je obdivuhodné, sem rád za jeho lepší zdravotní stav, ale vyhrát s pouhými 68tisíci hlasy? v deseti miliónové zemi? to asi jen těch 68 tisíc lidí nepochopilo, že posílat sms nemá smysl, že vítěz je předem daný. I náš web, který není nikterak medializovaný jako Český slavík, má více návštěv než má pan Gott hlasů. Vrchol je když na konci svého projevu řekne, že příště bude mluvit déle, Český slavík je zřejmě předem daný na roky dopředu. 
 
Nechci v tomto článku nikoho urážet, pomlouvat nebo pošpinit, jen prostě nechápu českou společnost a lidi, kteří tento pořad berou ještě vážně. I mě osobně to baví se dívat na tuto show, je to pro mě jako jít do cirkusu. Doufám, že nikoho svým článkem nezklamu a nevezmu mu iluze o této soutěži, ovšem pozor!!! iluze už tahle soutěž vlastně dávno je.
 
Napište nám svůj komentář co si myslíte? 
 
 

Zpět

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

© 2018 Všechna práva vyhrazena. Zákaz kopírování a šíření bez povolení.

Vytvořeno službou Webnode