O víkendu se na Právnické fakultě v Praze uskuteční již 7. ročník konference Rise and Shine

04.11.2019

Praha, 4. listopadu 2019 - V sobotu 9. a v neděli 10. listopadu se v Praze na Právnické fakultě, náměstí Curieových 7, uskuteční konference nejen pro studenty a absolventy Rise and Shine: Rosteme společně. Podtitulem letošního ročníku bude "Srdce versus Mozek". K tomuto tématu vystoupí hned 6 zajímavých řečníků a řečnic, mezi nimi například Simona Babčáková, herečka a improvizátorka, hvězda úspěšného sitcomu Comeback nebo vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová.

Dále na téma, zda se rozhodujeme racionálně, nebo se řídíme spíše intuicí, promluví Karel Nešpor, přední český specialista na návyková onemocnění. Mimo jiné i autor řady úspěšných knih, které propagují jógu smíchu jako terapii. Těšit se můžete také na Davida Svobodu, zlatého olympijského vítěze v moderním pětiboji, který mnoho let spolupracuje s Janem Mühlfeitem a se svým dvojčetem Tomášem Svobodou založili projekt Kalokagathia Aliance. Na závěr jako spojení obou principů vystoupí v debatě partnerská dvojice, labužnice života a lektorka ženských témat Vendula Kociánová s manželem Martinem Handkem.

Vedle přednášek si návštěvníci budou moci vybrat z široké nabídky workshopů, na kterých se například budou moci dozvědět, jak si stanovit priority, jak komunikovat nenásilně se šéfem či jak jak začít podnikat.

V rámci doprovodného programu si návštěvníci budou moci vyzkoušet i koučovací zóny či se propojit s dalšími podobně naladěnými lidmi na závěrečném networkingu. A nebude chybět ani afterparty.

Akce propojuje špičkové lektory, inspirující osobnosti a aktivní mladé lidi, kteří na sobě chtějí pracovat," říká Pavel Filip, hlavní organizátor a dodává: "Na organizaci konference se podílí velké množství aktivních lidí, a to nejen náš organizační tým a dobrovolníci, ale i samotní studenti. Společně pak sdílíme jeden cíl: pozitivně inspirovat mladé lidi a při tom se sami vzdělávat."

O Rise and Shine

Rise and Shine je vzdělávací platforma, která poskytuje už od roku 2013 široký záběr možností osobního rozvoje. Pod touto škatulkou se schovávají témata jako efektivita učení, cestování, komunikace a prezentační dovednosti či poznávání silných stránek. Za tu dobu prošlo inspirativními přednáškami, workshopy a osobnostními testy přes 5 tisíců studentů, absolventů a dalších návštěvníků, zapojilo se více jak 45 vysokých škol a univerzit a vystoupilo přes 300 zajímavých řečníků a koučů, mezi nimi moderátorka Adéla Vinczeová, bývalý ředitel Microsoftu Jan Mühlfeit či spisovatel Michal Viewegh.

Kontakt:

Ing. Pavel Filip (hlavní organizátor),

pavel@riseandshine.cz,

+420 603 568 618